Eğitimler

KLİVET 2019 ULUSLARARSI 7. BAHAR SEMPOZYUMU

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIZ,

Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği mesleki gelişime ışık tutmaya bu yıl ''Kedi ve Köpeklerde Pediatri'' başlığı altında devam edecektir. Kurulduğu günden bu yana mesleki birlikteliği amaç edinen derneğimiz, sorunlarımızı ancak beraber hareket edildiği taktirde çözebileceğimiz kanaatindedir.

Bahar sempozyumlarında akademik gelişimin yanında klinik yoğunluğumuzdan uzaklaşıp dostlarımızla bir arada rahat bir nefes almayı da hedefliyoruz. Yaptığımız organizasyonu her yıl geliştirerek meslektaşlarımıza sunmak istiyoruz. Bu amaçla uzun süren hazırlık aşamasına neredeyse bir yıl öncesinden başlıyoruz. Her detayı bazen saatlerce tartışıp en iyisine ulaşmak için çalışıyoruz. Sponsorlarımızın ve siz değerli meslektaşlarımızın her yıl artan ilgisi bizler için en önemli motivasyon kaynağı olmaktadır.

Bu yıl Pediatri ana başlığı altında bir çok yeniliği hem sunumlarda hem de fuayede firma stantlarında sizlerle buluşturmak istiyoruz. Bu bağlamda 11/14 Nisan 2019 tarihleri arasında Sueno Deluxe Otel Antalya’da sizleri ağırlamaktan şeref duyacağız.

Görüşmek dileğiyle...