Fitoterapi Semineri Gerçekleştirildi.

Noe-Vet firmasının düzenlediği, KLİVET ve KHVHD derneklerinin destekleriyle gerçekleştirilen "Veteriner Hekimlikte Farklı hastalıklarla grift mekanizmalara yönelik doğal pratik fitoterapik sağaltım yöntemleri" başlıklı seminer 24 Aralık 2017 Pazar günü İstanbul Point Hotel'de yapıldı.

Prof.Dr. Kerem URAL'ın gerek kendi çalışmaları, gerekse literatürden derlediği farklı çalışmaları meslektaşlarımıza aktardığı seminerde; Nigella Sativa, prebiyotikler, probiyotikler, klinoptilolitlerin veteriner hekimliğinde farklı hastalıkların sağaltımında kullanımları olgular üzerinden tartışılarak dinleyicilere sunuldu.
Klinisyen meslektaşlarımız, farklı, neşeli ve keyifli sunumuyla Prof.Dr. Kerem URAL'ı bir kez daha dinleme şansına sahip oldular. KLİVET olarak seminere yoğun ilgi gösteren tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız ayrıca etkinliğin ana düzenleyicisi Noe-Vet Firması başta olmak üzere seminerin diğer sponsorları Brit Care, RDA Grup, V.H.M ve Depofarma firmalarına da mesleğimize katkıları dolayısıyla şükranlarımızı sunarız.Paylaş

BENZER YAZILAR